Docent economie in Lelystad – Porteum – Lelystad

JobID=2.0.07

Met jouw onderwijsvisie onze leerlingen in het vmbo laten groeien? Grijp die unieke kans als docent economie bij Porteum.Op de economische markt draait het om stabiliteit en groei. In het onderwijs is dit niet anders. Als docent economie ben jij de stabiele factor voor onze leerlingen in het vmbo. Je laat hen groeien dankzij jouw onderwijsvisie. Het grootste deel van je lessenzet jij in voor praktische profieloriëntatie (PPO). Met jouw kennis en ervaring laat je onze leerlingen uit de onderbouw vmbo-basis/kader voor het eerst in aanraking komen met het profiel Economie en Ondernemen (E&O). Voor onze leerlingen in de bovenbouw vande tl verzorg je op creatieve wijze de lessen economie. Het is voor jou de uitdaging om leerlingen 100% maatwerk te bieden, om hen de stof écht goed te leren begrijpen. Je weet leerlingen precies in hun kracht te zetten. Dat doe je bij Porteum in Lelystad.Een school die volop in ontwikkeling is en waar kansen en mogelijkheden voor de toekomst open liggen.Samen is beterWe bouwen nú aan de campus. Letterlijk. De gloednieuwe, hypermoderne, ruime en duurzame Porteum-campus met innovatieve IT- en klimaatsystemen is dé plek waar vanaf augustus 2021 alle leerlingen en collega’s van onze huidige drie scholen bij elkaar komen. Porteumis goed bereikbaar met de auto, fiets én openbaar vervoer.Vanaf 1 augustus 2021 maak jij de sectie economie op Porteum College (vmbo) compleet. Je komt in een fijn team van vakkundige en enthousiaste docenten. Stuk voor stuk collega’s die zich hard maken voor de leerlingen, net als jij.

Lees hier meer…